Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim • +48 58 682 32 13 • sekretariat@zso1.pl

Liceum Ogólnokształcące nr 1 • +48 58 682 36 10 • liceum@zso1.pl

https://uonetplus.vulcan.net.pl/pruszczgdanski/
Godziny pracy pedagoga i psychologa szkolnego

Godziny pracy pedagoga i psychologa szkolnego

GODZINY PRACY PEDAGOGA I PSYCHOLOGA W ROKU SZKOLNYM 2022/2023 Dzień tygodnia Pedagog Ewa Betscher Psycholog Ariadna Dobrzańska Poniedziałek 9:00 – 14:30 7:00 – 10:30 Wtorek 8:30 – 10:30 (rewalidacja) 10:30 – 15:00 7:00 – 14:00 14:00 – 15:00 (konsultacje) Środa 8:30 –...
Wycieczka do Muzeum Bursztynu w Gdańsku

Wycieczka do Muzeum Bursztynu w Gdańsku

Klasa 1B zwiedziła niezwykle bogatą, liczącą ponad 1000 eksponatów kolekcję Muzeum Bursztynu w Gdańsku. Inkluzje sprzed 40 mln lat, bursztynowy las i współczesne projekty artystów zachwyciły wszystkich uczestników wycieczki
Mistrzostwach Powiatu Gdańskiego w tenisie stołowym

Mistrzostwach Powiatu Gdańskiego w tenisie stołowym

W poniedziałek 14 listopada reprezentacja Liceum Ogólnokształcącego nr 1 wzięła udział w Mistrzostwach Powiatu Gdańskiego w tenisie stołowym. Tegoroczne Mistrzostwa odbyły się w Rusocinie. Nasza męska reprezentacja w składzie: Adrian Kuban 4A, Adrian Stępień 3B,...
Konsultacje dla Rodziców

Konsultacje dla Rodziców

Informujemy, że we wtorek 22 listopada w godz. od 17 do 18 odbędą się konsultacje z nauczycielami dla Rodziców.
Roztańczona “Jedynka”… – sukcesy taneczne naszych uczennic

Roztańczona “Jedynka”… – sukcesy taneczne naszych uczennic

Roztańczona “Jedynka”…  Tak można powiedzieć o naszych uczennicach, które pasjonują się tańcem. I robią to bardzo dobrze, jesteśmy dumni z ich sukcesów. Wczoraj, w niedzielę 13 listopada, odbył się na hali sportowej naszej szkoły Gold Cup I Złotym...
Obchody Święta Niepodległości w “Jedynce”

Obchody Święta Niepodległości w “Jedynce”

To już tradycja pruszczańskiej “Jedynki”, że Święto Niepodległości jest obchodzone w taki sposób. W przygotowanie akcji zaangażowali się oprócz uczniów, także nauczyciele oraz pracownicy administracji. Ubrani w odświętne stroje oraz wyposażeni w kotyliony,...
Powiatowy konkurs historyczno-literacki

Powiatowy konkurs historyczno-literacki

9 listopada w “Jedynce” odbył się Powiatowy konkurs historyczno-literacki” objęty patronatem Burmistrza Janusza Wróbla. Udział w nim wzięli uczniowie ze szkół ponadpodstawowych powiatu gdańskiego. Zobaczcie relację naszej zieLOnej.tv z tego...
Wizyta w Muzeum II Wojny Światowej

Wizyta w Muzeum II Wojny Światowej

W dniu 8 listopada klasa 3C zwiedzała Muzeum II Wojny Światowej.  Wizyta w Muzeum wywarła na wszystkich ogromne wrażenie i pozwoliła przybliżyć wydarzenia związane z okresem II wojny światowej
Wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego

Wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego

W dniu 3 listopada w naszej szkole odbyła się debata z udziałem kandydatów do Samorządu Uczniowskiego. Pytania, kandydatom do SU, zadawali obecni członkowie Samorządu Uczniowskiego, publiczność oraz dyrekcja. Trzeba przyznać, że momentami było naprawdę gorąco....
Z wizytą u Mistrza…

Z wizytą u Mistrza…

Klasy 4A i 4B w piątek 28 października udały się do pruszczańskiego muzeum na wystawę dzieł Zdzisława Beksińskiego. Cieszy się ona dużą popularnością, musieliśmy być tam też i my!