Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim • +48 58 682 32 13 • sekretariat@zso1.pl

Liceum Ogólnokształcące nr 1 • +48 58 682 36 10 • liceum@zso1.pl

https://uonetplus.vulcan.net.pl/pruszczgdanski/
Zakończenie rekrutacji do liceum

Zakończenie rekrutacji do liceum

Szanowni Państwo, Rekrutacja do naszego liceum została zakończona. Nie posiadamy wolnych miejsc do klas I LO. W naszej szkole uczniowie będą uczęszczać do trzech klas pierwszych, nie powstanie kolejny oddział.
Stypendia

Stypendia

Szanowni Rodzice i drodzy Uczniowie, przypominamy o możliwości złożenia wniosków o stypendia: Burmistrza Miasta Pruszcz Gdański TUTAJ Starosty Gdańskiego TUTAJ Marszałka Województwa Pomorskiego TUTAJ w ramach Pomorskiego programu pomocy stypendialnej na rok szk....
Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się w piątek, 24 czerwca 2022 r., o godz. 9:30 na hali sportowej. Po rozdaniu świadectw z wyróżnieniem i nagród, odbędą się spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych.
Oferta warsztatów Centrum Rozwoju Talentów

Oferta warsztatów Centrum Rozwoju Talentów

Polecamy ofertę warsztatów Centrum Rozwoju Talentów. Przypomnijmy nasza szkoła jest ambasadorem tej działalności. Kalendarz warsztatów i  webinariów dostępne są one pod adresem: https://www.centrumtalentow.pl/…/kalendarium/2022-06-13…
Dni Pruszcza Gdańskiego – koncert naszego ucznia MaKo

Dni Pruszcza Gdańskiego – koncert naszego ucznia MaKo

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w tegorocznych Dniach Pruszcza Gdańskiego na scenie wystąpi uczeń naszej szkoły. MaKo, bo o nim mowa, zagra swój koncert w najbliższą sobotę, 11 czerwca o godz. 20:15. Nie może nas tam zabraknąć, serdecznie...
Nagroda dla Laureata Konkursu Wiedzy o Morzu Pawła Kusiaka

Nagroda dla Laureata Konkursu Wiedzy o Morzu Pawła Kusiaka

To była wspaniała nagroda dla Laureata Konkursu Wiedzy o Morzu!!! W ubiegły piątek w rejs flagowym, zabytkowym Żaglowcem Miasta Gdańska Generał Zaruski po Zatoce Gdańskiej popłynęli uczeń klasy 3A Paweł Kusiak i nauczycielka geografii Katarzyna Rutkowska. Wspaniała...
Konsultacje z nauczycielami

Konsultacje z nauczycielami

Zapraszamy chętnych rodziców na konsultacje z nauczycielami, które odbędą się we wtorek 7 czerwca od godz. 17.