Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim • +48 58 682 32 13 • sekretariat@zso1.pl

Liceum Ogólnokształcące nr 1 • +48 58 682 36 10 • liceum@zso1.pl

Home 9 Aktualności 9 Wyniki konkursu muzycznego z języka niemieckiego
https://uonetplus.vulcan.net.pl/pruszczgdanski/

Wyniki konkursu muzycznego z języka niemieckiego

10.04.2024

W marcu odbył się w naszym liceum konkurs muzyczny z języka niemieckiego w 3 kategoriach: śpiew, gra i taniec. W kategorii gra na instrumencie muzycznym zwyciężył Jakub Wieczorek z kl. 1a, który na gitarze elektrycznej wykonał legendarny utwór: Wind of change zespołu Scorpions, a w kategorii śpiew- Aleksandra Niesiołowska z kl. 2b, która zaśpiewała piosenkę: Durch den Monsun z repertuaru grupy Tokio Hotel.

Gratulujemy talentu i pasji!

Skip to content