Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim • +48 58 682 32 13 • sekretariat@zso1.pl

Liceum Ogólnokształcące nr 1 • +48 58 682 36 10 • liceum@zso1.pl

Home 9 Aktualności 9 Dzień Języków Obcych w naszym liceum
https://uonetplus.vulcan.net.pl/pruszczgdanski/

Dzień Języków Obcych w naszym liceum

20.02.2020

Uczniowie przygotowali scenki z dialogami w językach, których uczą się na co dzień: angielskim, niemieckim lub hiszpańskim. Ponadto zaśpiewali piosenkę, często podkładając pod znaną muzykę słowa własnego autorstwa. Impreza była bardzo udana, wykazała duży poziom wiedzy oraz umiejętności naszych uczniów. Nie zabrakło też oryginalnej scenografii i strojów 🤩
I miejsce w tej rywalizacji zajęła kl. 1f
II miejsce – kl. 2b
III miejsce – kl. 1c
Dyplomy oraz specjalne na tę okoliczność nagrody wręczyła Pani dyrektor do spraw LO Iwona Zielińska. Organizatorami tego wydarzenia byli nauczyciele uczący języków obcych w naszej szkole oraz nasi uczniowie

    Skip to content