Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim • +48 58 682 32 13 • sekretariat@zso1.pl

Liceum Ogólnokształcące nr 1 • +48 58 682 36 10 • liceum@zso1.pl

Home 9 Aktualności 9 Międzynarodowy Dzień Kropki
https://uonetplus.vulcan.net.pl/pruszczgdanski/

Międzynarodowy Dzień Kropki

16.09.2019

W ramach Międzynarodowego Dnia Kropki oraz zbliżającego się Dnia Ekologii, uczniowie klasy Ic pod opieką p. Oli Sprusińskiej oraz p. Alicji Józefiak stworzyli ekologiczną, kropkową gazetkę promującą ochronę środowiska. Już niebawem uczniowie LO zajmą się ochroną środowiska w praktyce – w przyszłym tygodniu czeka nas sprzątanie świata 😀😀😀
Będzie się działo, ale tymczasem zapraszamy do galerii zdjęć 🌹🌹🌹 i dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w dzisiejsze obchody Dnia Kropki 🌻🌻🌻

    Skip to content