Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim • +48 58 682 32 13 • sekretariat@zso1.pl

Liceum Ogólnokształcące nr 1 • +48 58 682 36 10 • liceum@zso1.pl

Home 9 Aktualności 9 Poszukujemy chętne osoby do prowadzenia szkolnej TV
https://uonetplus.vulcan.net.pl/pruszczgdanski/

Poszukujemy chętne osoby do prowadzenia szkolnej TV

15.09.2019

UWAGA! Ogłaszamy nabór do zespołu dziennikarskiego, który zajmie się utworzeniem i prowadzeniem szkolnej tv. Nasi dziennikarze będą zbierać ciekawe informacje z życia naszej szkoły i przedstawiać je w formie reportaży oraz audycji na szkolnym kanale YouTube. Potrzebni są także operatorzy kamery, monterzy filmów oraz ci, którym śni się kariera przed kamerą. Chętne osoby prosimy o zgłoszenie się do 18 września br. do p. Małgorzaty Wyrzykowskiej lub p. Artura Jendrzejewskiego. Można też przesłać swoje zgłoszenie w wiadomości na profil fb naszego liceum (https://liblink.pl/lieCLjyhJj lub w odpowiedzi na tę wiadomość.
Zapraszamy