Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim • +48 58 682 32 13 • sekretariat@zso1.pl

Liceum Ogólnokształcące nr 1 • +48 58 682 36 10 • liceum@zso1.pl

Home 9 Aktualności 9 Wycieczka szkolna do Brukseli i Paryża
https://uonetplus.vulcan.net.pl/pruszczgdanski/

Wycieczka szkolna do Brukseli i Paryża

12.06.2023

W dniach 5-10 czerwca odbyła się wycieczka szkolna do Brukseli i Paryża, która dostarczyła naszym uczniom niezapomnianych wrażeń. Zobaczyli oni najważniejsze miejsca w tych miastach, takie jak Luwr, Wieża Eiffla, Łuk Triumfalny czy Katedra Notre Dame. Poznali także interesującą historię stolic oraz panujące tam obyczaje i kulturę. Naszą przygodę zakończyliśmy w parku Asteriksa. Uczniowie z pewnością zapamiętają tę wycieczkę na zawsze i będą ją wspominać z uśmiechem na twarzy

GALERIA ZDJĘĆ

Skip to content