Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim • +48 58 682 32 13 • sekretariat@zso1.pl

Liceum Ogólnokształcące nr 1 • +48 58 682 36 10 • liceum@zso1.pl

Home 9 Aktualności 9 Karnawałowy Dzień Idola
https://uonetplus.vulcan.net.pl/pruszczgdanski/

Karnawałowy Dzień Idola

15.02.2023

Bawić trzeba się umieć. W Jedynce wszystko możliwe. Mamy karnawał w Rio de Janeiro, karnawał w Wenecji i mamy też karnawał w Jedynce! Dziś z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego odbył się w naszej szkole Karnawałowy Dzień Idola. Uczniowie przebrali i ucharakteryzowali się za swoich idoli, a na długiej przerwie bawili się przy muzyce na auli. Towarzyszyło nam motto: “Zamiast spędzać przerwę w necie zatańcz z nami na parkiecie! “. Na parkiecie mogliśmy zobaczyć sportowców, muzyków, bohaterów filmowych, a nawet postaci z Biblii. Gratulujemy odwagi i pomysłowości! Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

Skip to content