Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim • +48 58 682 32 13 • sekretariat@zso1.pl

Liceum Ogólnokształcące nr 1 • +48 58 682 36 10 • liceum@zso1.pl

Home 9 Aktualności 9 Koncert patriotyczny “I nie zginęła…”
https://uonetplus.vulcan.net.pl/pruszczgdanski/

Koncert patriotyczny “I nie zginęła…”

14.12.2022

13. 12. 1981 r. ogłoszono w Polsce stan wojenny. Nasi uczniowie nie mogą pamiętać, co się wtedy wydarzyło.. Ale Ci co pamiętają, twierdzą, że ludzie w tamtych czasach nie byli bierni! Biorąc z nich przykład my również chcemy działać! Z okazji 11.11, 13.12 i zbliżających się świąt Bożego Narodzenia postanowiliśmy zorganizować koncert, który jednoczy pokolenia. Na scenie wystąpili uczniowie całego ZSO, pojawili się również nauczyciele naszej placówki. Co tu dużo mówić, było pięknie. Oprócz występów – młodzież otworzyła swoje serca – upiekła ciasta i sprzedawała je podczas kiermaszu. Można było także nabyć płytę naszego szkolnego/pruszczańskiego rapera – Patryka Makowskiego. Zebrane środki przeznaczymy na Szlachetną Paczkę.

Wszystkim osobom zaangażowanym w tworzenie tego przedsięwzięcia – serdecznie dziękujemy! Uczniom, rodzicom, babciom, ciociom, nauczycielom!

Dziękujemy Radzie Rodziców za dofinansowanie nagród, a barowi Zacisze za skrzynkę PRL-ek

A jeśli macie ochotę zobaczyć jak było, albo przeżyć to jeszcze raz – zapraszamy do obejrzenia filmu TUTAJ

Skip to content