Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim • +48 58 682 32 13 • sekretariat@zso1.pl

Liceum Ogólnokształcące nr 1 • +48 58 682 36 10 • liceum@zso1.pl

Home 9 Aktualności 9 Roztańczona “Jedynka”… – sukcesy taneczne naszych uczennic
https://uonetplus.vulcan.net.pl/pruszczgdanski/

Roztańczona “Jedynka”… – sukcesy taneczne naszych uczennic

14.11.2022

Roztańczona “Jedynka”…  Tak można powiedzieć o naszych uczennicach, które pasjonują się tańcem. I robią to bardzo dobrze, jesteśmy dumni z ich sukcesów. Wczoraj, w niedzielę 13 listopada, odbył się na hali sportowej naszej szkoły Gold Cup I Złotym Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Pruszcz. Udział w nim wzięły nasze dwie uczennice. Maja Muntowska z kl. 1C zajęła, wraz ze swoim partnerem tanecznym, w dwóch kategoriach podwójne drugie miejsca. Na co dzień Maja, godząc naukę ze swoją pasją, trenuje w Akademia Tańca Smooth Pruszcz Gdański. Z kolei Milena Jukiewicz z kl. 2B we wczorajszym  turnieju zajęła, wraz z partnerem tanecznym Maurycym, 3 miejsce w stylach standardowych w kategorii 14-15 C. Milena reprezentuje Gdański Klub Tańca Sportowego „Fala”.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Uczennica kl. 1C Maja Muntowska podczas tańca ze swoim partnerem.

Skip to content