Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim • +48 58 682 32 13 • sekretariat@zso1.pl

Liceum Ogólnokształcące nr 1 • +48 58 682 36 10 • liceum@zso1.pl

Home 9 Aktualności 9 Obchody Święta Niepodległości w “Jedynce”
https://uonetplus.vulcan.net.pl/pruszczgdanski/

Obchody Święta Niepodległości w “Jedynce”

10.11.2022

To już tradycja pruszczańskiej “Jedynki”, że Święto Niepodległości jest obchodzone w taki sposób. W przygotowanie akcji zaangażowali się oprócz uczniów, także nauczyciele oraz pracownicy administracji. Ubrani w odświętne stroje oraz wyposażeni w kotyliony, szaliki, czapeczki, flagi oraz inne gadżety, w sposób uroczysty przeżywali tę chwilę i zbliżającą się 104. rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Zachęcamy do obejrzenia materiału filmowego przygotowanego przez naszą szkolną zieLOna.tv LINK