Home 9 Aktualności 9 Sprzątanie Świata

Sprzątanie Świata

24.09.2021

Od 21 do 23 września trwa na całym świecie akcja SPRZĄTANIA ŚWIATA. I my również do niej dołączamy, pamiętając, że środowisko ponad wszystko!
Klasy 1c oraz 2c już jutro spotkają się pod szkołą, by oczyścić pobliski teren. Wy również możecie dołączyć do akcji we własnym zakresie, do czego serdecznie zachęcamy. #pickupfive to wymowny hasztag, który motywuje, by za każdym razem, gdy wychodzimy z domu na krótszy bądź dłuższy spacer, podnieść 5 sztuk śmieci i zutylizować je.
Pamiętajmy: sprzątaj świat jest tego wart!
Za piękne ekologiczne prace dziękujemy klasie 3e, za ekologiczną wystawę klasie 3c i 3e
Zdjęcie przedstawia grupke uczniów siedzących na szkolnym korytarzu. Trzymają baner z naipsem "Najpierw natura, potem matura"