Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim • +48 58 682 32 13 • sekretariat@zso1.pl

Liceum Ogólnokształcące nr 1 • +48 58 682 36 10 • liceum@zso1.pl

Home 9 Aktualności 9 Święto Kropki
https://uonetplus.vulcan.net.pl/pruszczgdanski/

Święto Kropki

19.09.2021

15 września odbyło się w naszej szkole Święto Kropki. Pokazaliśmy, że kreatywność nie ma ograniczeń wiekowych. A historia małej Vashti zainspirowała nas, by poszukiwać, tworzyć i bawić się na wszystkich przedmiotach. Na lekcjach języka polskiego w klasie 1B kropka dała się poznać z wyjątkowych stron. Na lekcjach geografii uczniowie odczytywali kropkowe mapy. Na chemii klasa 3a tworzyła kropkowe modele chemiczne węglowodorów i ich pochodnych.
Dzień Kropki to również idealny dzień, by przypomnieć, że musimy dbać o nasze zdrowie i badać wszelkie kropki na naszym ciele – wykorzystaliśmy ten fakt, by przypomnieć o niebezpieczeństwie zachorowania na czerniaka.
Było radośnie, kreatywnie i kropkowo. Mamy wspaniałą młodzież, której wystarczy dać trochę wiatru, bo żagle rozpostarte wysoko… już dawno mają
  Zdjęcie przedstawia biedronki w kropeczki na tle piaski na plaży, jako symbol Święta Kropki