Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim • +48 58 682 32 13 • sekretariat@zso1.pl

Liceum Ogólnokształcące nr 1 • +48 58 682 36 10 • liceum@zso1.pl

Home 9 Aktualności 9 Stary i nowy Pruszcz Gd. w pracach uczniów
https://uonetplus.vulcan.net.pl/pruszczgdanski/

Stary i nowy Pruszcz Gd. w pracach uczniów

21.06.2021

Klasa 2c zainspirowana usłyszanymi, podczas zwiedzania wystawy w Dawny Pruszcz Dom Wiedemanna – Krótka 6, opowieściami o historii Pruszcza Gd. postanowiła podjąć się pewnego projektu. Miał on połączyć, wykorzystując do tego odpowiednie narzędzia grafiki komputerowej, widoki ważnych miejsc znanych ze starych fotografii z obecnym ich stanem. Zapraszamy na nasz profil fb, aby zobaczyć wszystkie prace <link>Zdjęcie przedstawia fotomontaż starej fotografii ukazującej koćiół pw. Podwyższenia Krzyża w Pruszczu Gd. w połączeniu z obecnym stanem

Skip to content