Doświadczenia na lekcji fizyki

19.06.2021

Uczniowie z klasy 2D podczas ostatniej  lekcji fizyki wykonywali samodzielnie doświadczenia, opracowując do tego odpowiednie obliczenia i wnioski.

Zdjęcie przedstawia dwóch udzniów wykonywujących doświadczenie w pracowni fizycznej.

Więcej zdjęć można zobaczyć na naszym profilu fb <link>