Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim • +48 58 682 32 13 • sekretariat@zso1.pl

Liceum Ogólnokształcące nr 1 • +48 58 682 36 10 • liceum@zso1.pl

Home 9 Aktualności 9 Podsumowanie “Dnia Języków Obcych”
https://uonetplus.vulcan.net.pl/pruszczgdanski/

Podsumowanie “Dnia Języków Obcych”

31.03.2021

Wczoraj odbył się w naszym liceum „Dzień Języków Obcych”. Uczniowie klas I i II obejrzeli filmiki kulinarne przygotowane przez każdą klasę. Po obejrzeniu wszystkich filmów jury składające się z nauczycieli uczących języków obcych w naszym liceum oraz Pani Dyrektor przyznało trzy pierwsze miejsca następującym klasom:
I miejsce – klasa 2e 
II miejsce – klasa 2c 
III miejsce – klasa 2f 

Jako nagrody uczniowie wyróżnionych klas otrzymają dodatkowe punkty z języka obcego, w którym zrobiony był film. Punkty dostaną tylko ci uczniowie, którzy wzięli udział w przygotowaniu filmu. Za I miejsce 5 dodatkowych punktów, za II miejsce 4 punkty, a za III miejsce 3 punkty. Pozostali uczniowie z klas, które nie zajęły punktowanych miejsc również otrzymają po 2 dodatkowe punkty.

Wszyscy uczniowie i nauczyciele mogli też zagłosować na swój ulubiony film na Facebooku naszej szkoły. Głosowanie trwało do dzisiejszego dnia, a zwycięzcą okazała się klasa 1B. Nagrodą w tej rywalizacji jest „Dzień bez pytania i sprawdzianów” do wybrania w dowolnym dniu kwietnia.

Z kolei w kategorii „Spot naszej szkoły” zwycięzcą została klasa 2f. Tu jury przyznało nagrodę dla autorów w postaci dodatkowych 5 punktów.

Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursie i wspólnych internetowych obchodach Dnia Języków Obcych.

Link do spotu reklamowego naszej szkoły https://www.facebook.com/liceum.jedynka.pruszcz/videos/724605124885766

Skip to content