Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim • +48 58 682 32 13 • sekretariat@zso1.pl

Liceum Ogólnokształcące nr 1 • +48 58 682 36 10 • liceum@zso1.pl

Home 9 Aktualności 9 Dzień Języków Obcych
https://uonetplus.vulcan.net.pl/pruszczgdanski/

Dzień Języków Obcych

30.03.2021

W ramach tegorocznego Dnia Języków Obcych klasy pierwsze i drugie miały za zadanie nagranie filmu kulinarnego przedstawiającego przygotowanie charakterystycznej potrawy wylosowanego kraju. Komentarz do niego też miał być w języku obcym.

Na naszym szkolnym profilu fb w poszczególnych postach możecie podziwiać efekty uczniowskiej pracy i zagłosować na najlepszy, Waszym zdaniem, filmik, który zdobędzie nagrodę publiczności. Głosujemy poprzez oznaczenie post.

Niebawem podamy też oficjalne wyniki jurorów, czyli nauczycieli języków obcych LO i Pani Wicedyrektor.

 

Skip to content