Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim • +48 58 682 32 13 • sekretariat@zso1.pl

Liceum Ogólnokształcące nr 1 • +48 58 682 36 10 • liceum@zso1.pl

Home 9 Aktualności 9 KOMUNIKAT
https://uonetplus.vulcan.net.pl/pruszczgdanski/

KOMUNIKAT

14.04.2019

Szanowni Państwo,

Na podstawie danych przekazanych przez Komitet Strajkowy ZSO nr 1 informuję, że akcja strajkowa będzie nadal kontynuowana. Egzamin dla klas ósmych planowany jest zgodnie z harmonogramem. Uczniowie szkoły podstawowej, oddziałów gimnazjalnych i liceum ogólnokształcącego, w oparciu o stosowną zgodę będą mieli zawieszone zajęcia do środy 17 kwietnia. Od czwartku do wtorku tj. 18 – 23 kwietnia obowiązywać  będzie wiosenna przerwa świąteczna.

Mając na względzie dobro naszych dzieci, pragnę poinformować o możliwości skorzystania z oferty zajęć animacyjnych zorganizowanych na terenie budynku szkolnego przy ul. Westerplatte tzw. „Mała Jedynka”  przez Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim, po wcześniejszym wypełnieniu zgody rodziców/opiekunów na udział dziecka w zajęciach organizowanych przez inne miejskie instytucje kultury i sportu oraz organizacje pozarządowe. Oferta zajęć znajduje się  na stronie: http://ckis-pruszcz.pl/.

Dziękuję za zrozumienie sytuacji,  pozdrawiam Jarosław Karnath

Skip to content