Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim • +48 58 682 32 13 • sekretariat@zso1.pl

Liceum Ogólnokształcące nr 1 • +48 58 682 36 10 • liceum@zso1.pl

Home 9 Aktualności 9 KOMUNIKAT
https://uonetplus.vulcan.net.pl/pruszczgdanski/

KOMUNIKAT

8.04.2019

Szanowni Państwo,

Na podstawie przekazanych danych przez Komitet Strajkowy w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1, informuję, że z uwagi na trwającą akcję strajkową, nie będzie możliwości  zapewnienia przez Szkołę realizacji zajęć dydaktycznych i  opiekuńczo – wychowawczych. W związku z tym Dyrektor Szkoły otrzymał zgodę organu prowadzącego na zawieszenie zajęć  w dniach od 08.04.2019 r. do dnia 12.04.2019 r.

Zawieszenie zajęć nie dotyczy egzaminu gimnazjalnego. Informację o możliwości  przeprowadzenia egzaminu gimnazjalnego otrzymają Państwo w dniu jutrzejszym.

Mając na względzie dobro naszych dzieci, pragnę poinformować o możliwości skorzystania z oferty zajęć animacyjnych zorganizowanych na terenie budynku Szkoły przy ulicy Westerplatte (Mała Jedynka) przez Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim. Oferta zajęć znajduje się  TUTAJ: http://ckis-pruszcz.pl/

Aktualna pozostaje informacja o przerwie w funkcjonowaniu oddziałów przedszkolnych – do odwołania.

Prosimy o śledzenie na bieżąco informacji zamieszczanych na stronie internetowej Szkoły, profilu szkoły na FB oraz w dzienniku elektronicznym Librus.  

Zawieszenie zajęć nie dotyczy egzaminu gimnazjalnego. Informację o możliwości  przeprowadzenia egzaminu gimnazjalnego otrzymają Państwo w dniu jutrzejszym.

Skip to content