Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim • +48 58 682 32 13 • sekretariat@zso1.pl

Liceum Ogólnokształcące nr 1 • +48 58 682 36 10 • liceum@zso1.pl

Home 9 Aktualności 9 KOMUNIKAT
https://uonetplus.vulcan.net.pl/pruszczgdanski/

KOMUNIKAT

7.04.2019

Kochani Rodzice,

jest wysoce prawdopodobne, że w dniu 8 kwietnia 2019 r. rozpocznie się w naszej placówce akcja strajkowa i będzie trwać do odwołania.

W wyniku zaistniałej sytuacji jest także prawdopodobne, że od dnia 8 kwietnia 2019 r. do odwołania, zajęcia dydaktyczno – wychowawcze nie odbędą się.

Ponadto możliwość zorganizowania zajęć opiekuńczych oraz żywienia, będzie ograniczona lub niemożliwa. W związku z powyższym Dyrektor placówki nie będzie mógł zapewnić bezpiecznych warunków pobytu w szkole w trakcie strajku. Możliwym rozwiązaniem będzie zawieszenie zajęć dydaktycznych oraz opiekuńczo – wychowawczych.

Zatem zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o zapewnienie podczas ewentualnego strajku opieki we własnym zakresie, począwszy od poniedziałku 8 kwietnia 2019 r.

W przypadku zawieszenia zajęć, sala gimnastyczna w budynku szkoły przy ul. Niemcewicza 1 pozostaje do dyspozycji miejskich instytucji kultury i sportu oraz organizacji pozarządowych, które w ramach współpracy przygotują specjalną alternatywną ofertę zajęć w godz. 8.00 – 15.00.

Rodzice powierzający opiekę zobowiązani są do wypełnienia stosownego oświadczenia znajdującego się w załączniku.

Sytuacja zmienia się nieustannie, dlatego prosimy o systematyczne śledzenie informacji na stronie internetowej szkoły, w dzienniku Librus oraz portalu Facebook.

Mamy nadzieję, że przyjmą Państwo z wyrozumiałością konsekwencje tej desperackiej decyzji.

Dyrektor ZSO nr 1 Jarosław Karnath

Skip to content