Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim • +48 58 682 32 13 • sekretariat@zso1.pl

Liceum Ogólnokształcące nr 1 • +48 58 682 36 10 • liceum@zso1.pl

Home 9 Aktualności 9 Zbiórka charytatywna
https://uonetplus.vulcan.net.pl/pruszczgdanski/

Zbiórka charytatywna

18.12.2018

UWAGA: Dziękujemy za okazaną pomoc. Na tę chwilę brakuje żywności. Prosimy chętne osoby o dostarczenie jedzenia z długim terminem ważności do jutra do biblioteki! Dziękujemy!

Jak co roku organizujemy zbiórkę dla ludzi bezdomnych mieszkających w schroniskach. Liczy się każdy gest, najbardziej potrzebne są ubrania (głównie męskie, uprane oraz wyczyszczone), środki czystości i higieny, ręczniki, pościele, koce, jedzenie z długim terminem przydatności, słodycze, przybory szkolne, ubranka dla dzieci (dzieci są w wieku od 7 miesięcy do 13 lat), mleko w proszku, środki czystości dla niemowląt. W tym roku wspieramy schroniska dla bezdomnych i dom samotnej matki. Pamiętajcie każdy gest się liczy, nic nie zostanie wyrzucone.

Rzeczy prosimy przynosić do pani Ewy Betscher, pani Hanny Jasińskiej lub pani Barbary Papierkiewicz.

Źródło pliku graficznego: https://zs3lubin2001a.files.wordpress.com/2017/01/pomoc.jpg
(10 grudnia 2018 r.)

Skip to content