Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim • +48 58 682 32 13 • sekretariat@zso1.pl

Liceum Ogólnokształcące nr 1 • +48 58 682 36 10 • liceum@zso1.pl

Home 9 Aktualności 9 Rusza druga edycja Turnieju Matematycznego TORUS
https://uonetplus.vulcan.net.pl/pruszczgdanski/

Rusza druga edycja Turnieju Matematycznego TORUS

25.09.2018

Drodzy licealiści 🙂
Nauczyciele matematyki naszego liceum zapraszają do udziału w drugiej edycji Turnieju Matematycznego, który w tym roku będzie pod nową nazwą TORUS. Turniej rusza od października 2018 i będzie trwał dla uczniów klas maturalnych do marca 2019, a dla uczniów klas 1 i 2 – do maja 2019. Szczegółowe informacje o tegorocznej edycji turnieju matematycznego TORUS znajdziecie na stronie Internetowej liceum w zakładce Aktywność > Konkursy. Wszystkich zainteresowanych licealistów tegorocznym Turniejem Matematycznym zapraszamy do wzięcia udziału w tej niepowtarzalnej przygodzie.
Nauczyciele matematyki LO

Skip to content