Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim • +48 58 682 32 13 • sekretariat@zso1.pl

Liceum Ogólnokształcące nr 1 • +48 58 682 36 10 • liceum@zso1.pl

Home 9 Aktualności 9 Dzień Bezpieczeństwa
https://uonetplus.vulcan.net.pl/pruszczgdanski/

Dzień Bezpieczeństwa

21.09.2018

Dzisiaj w piatek, 21 września 2018 r., w naszej szkole odbyły się I Mistrzostwa Służb Mundurowych z Kwalifikowanej Pomocy Przedmedycznej. Zawody te zostały połączone z odbywającym się w “Jedynce” Dniem Bezpieczeństwa. W przedsięwzięciu tym uczestniczyli wszyscy przedstawiciele służb mundurowych, nauczyciele i uczniowie ZSO nr 1. Organizacja i przebieg imprezy świadczy o bardzo dobrej współpracy Szkoły
z Komendą Powiatową PSP w Pruszczu Gdańskim.

Warto wspomnieć, że nasz dyrektor Jarosław Karnath otrzymał podziękowanie z rąk Panów Komendantów Powiatowej Komendy PSP dla wszystkich pracowników naszej Szkoły, za pomoc w organizacji zawodów Pierwszej Pomocy Przedmedycznej. Gratulujemy!

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Dzień Bezpieczeństwa

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Skip to content