Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim • +48 58 682 32 13 • sekretariat@zso1.pl

Liceum Ogólnokształcące nr 1 • +48 58 682 36 10 • liceum@zso1.pl

Home 9 Aktualności 9 Dzień Sportu
https://uonetplus.vulcan.net.pl/pruszczgdanski/

Dzień Sportu

26.05.2018

W dniu 25 maja odbył się Dzień Sportu dla LO. W tym roku impreza ta odbywała się pod hasłem “Żyj zdrowo – żyj aktywnie”. Uczniowie startowali w 6 konkurencjach sportowych, konkursie plastycznym i wzięli udział w teście wiedzy. Ponadto odbyły się mecze piłki nożnej chłopców i piłki ręcznej dziewcząt, w których to reprezentanci klas pierwszych rywalizowali z przedstawicielami klas drucgich. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy starali się osiągać jak najlepsze wyniki i zdobywać punkty dla swoich klas.

Miejsca medalowe zdobyły klasy:
I miejsce – klasa Ia 50 punktów
II miejsce – klasa IId 39 punktów
III miejsce – klasa IIc 38 punktów
Zwycięzcy zapewnili sobie jednodniową wycieczkę w wybranym przez siebie dniu.

Jednocześnie dziękujemy klasie IIb za organizację i wkład w sprawny przebieg imprezy.

Skip to content