Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim • +48 58 682 32 13 • sekretariat@zso1.pl

Liceum Ogólnokształcące nr 1 • +48 58 682 36 10 • liceum@zso1.pl

Home 9 Aktualności 9 Zajęcia laboratoryjne w GUM-edzie
https://uonetplus.vulcan.net.pl/pruszczgdanski/

Zajęcia laboratoryjne w GUM-edzie

27.02.2024

W obecnym tygodniu klasa 2C o profilu biologiczno-chemicznym uczestniczyła w cyklu zajęć na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Zajęcia laboratoryjne i warsztaty miały na celu zapoznanie młodzieży z tematyką zagadnień dotyczących morfologii krwi oraz z techniką mikroskopowania. Zajęcia były bardzo ciekawe i podobały się uczestnikom. Wiedza zdobyta podczas zajęć zaprocentuje z pewnością na egzaminie maturalnym.
Bardzo dziękujemy Pani Dr Agnieszce Dacy i Władzom Gumed-u.
Skip to content