Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim • +48 58 682 32 13 • sekretariat@zso1.pl

Liceum Ogólnokształcące nr 1 • +48 58 682 36 10 • liceum@zso1.pl

Home 9 Aktualności 9 Wizyta klas pierwszych na uczelni wyższej WSAiB
https://uonetplus.vulcan.net.pl/pruszczgdanski/

Wizyta klas pierwszych na uczelni wyższej WSAiB

19.01.2024

Dzisiejszego dnia klasy pierwsze naszego liceum brały udział w wykładach oraz warsztatach zorganizowanych przez Wyższą Szkołę Prawa i Administracji w Gdyni. Pierwszym tematem była kwestia przyszłości uczniów i ich predyspozycji na rynku pracy. Największe emocje wzbudziły zajęcia z kryminalistyki, podczas których pracownicy uczelni opowiadali o kulisach pracy na miejscu zdarzenia. Na koniec zaprezentowany został temat dotyczący odniesienia mitologii do wybranych kwestii prawa. Niewątpliwie był to bardzo dobrze spędzony dzień, a nasi uczniowie ponadto mieli próbkę tego co czeka ich już po maturze. Ale to dopiero za trzy lata…
Skip to content