Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim • +48 58 682 32 13 • sekretariat@zso1.pl

Liceum Ogólnokształcące nr 1 • +48 58 682 36 10 • liceum@zso1.pl

Home 9 Aktualności 9 Triumf i niesamowita przygoda naszej Sterniczki na wodach Mariny w Błotniku!
https://uonetplus.vulcan.net.pl/pruszczgdanski/

Triumf i niesamowita przygoda naszej Sterniczki na wodach Mariny w Błotniku!

28.08.2023

Z radością i dumą informujemy o osiągnięciu Weroniki Dymarkowskiej, uczennicy  klasy 2c naszej szkoły, oraz jej załogi, którzy zajęli trzecie miejsce w prestiżowych regatach żeglarskich na łodziach Klasy Mariner 19 o Puchar Starosty Powiatu Gdańskiego. Wśród 9 ekip rywalizujących o zwycięstwo były załogi z Tolkmicka, Elbląga oraz gospodarzy z Błotnika. 🌊🏆

Mimo silnej konkurencji nasza młodzież stanęła na wysokości zadania, prezentując się nie tylko jako wyśmienici żeglarze, ale i wspaniali sportowcy pełni pasji i zaangażowania. Regaty były prawdziwym testem umiejętności, wytrwałości i współpracy w załodze. Dla naszych uczniów to nie tylko sportowe zmagania, ale przede wszystkim niezapomniana przygoda pełna emocji, wrażeń i uczucia wspólnoty.

Takie doświadczenia pozostają w pamięci na całe życie, kształtują charakter i budują silne więzi między uczestnikami. Dziękujemy Weronice i jej załodze za niesamowitą reprezentację naszej szkoły i za dostarczenie nam tak wielu wzruszeń.

💙⚓️ Serdeczne gratulacje! Jesteście inspiracją dla nas wszystkich!  💙⚓️

Pełna fotorelacja dostępna jest TUTAJ

Skip to content