Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim • +48 58 682 32 13 • sekretariat@zso1.pl

Liceum Ogólnokształcące nr 1 • +48 58 682 36 10 • liceum@zso1.pl

Home 9 Aktualności 9 Spotkanie ze Strażą Graniczną
https://uonetplus.vulcan.net.pl/pruszczgdanski/

Spotkanie ze Strażą Graniczną

20.04.2023

Dzisiejszego dnia na naszej auli odbyło się spotkanie uczniów klas 4 z funkcjonariuszami Straży Granicznej. Oprócz zapoznania się z organizacją SG młodzież poznała także kryteria naboru i warunki, które spełnić musi osoba rekrutująca się do służby w Straży Granicznej.

Ponadto nasi uczniowie regularnie biorą udział w spotkaniach z funkcjonariuszami SG na gdańskim lotnisku. Tam na miejscu poznają tajniki pracy pograniczników, organizację pracy oraz blaski i cienie ich służby. Relacja foto: kl.1bkl.2B

Skip to content