Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim • +48 58 682 32 13 • sekretariat@zso1.pl

Liceum Ogólnokształcące nr 1 • +48 58 682 36 10 • liceum@zso1.pl

Home 9 Aktualności 9 Paczuszka dla maluszka
https://uonetplus.vulcan.net.pl/pruszczgdanski/

Paczuszka dla maluszka

22.12.2022

W Naszej Szkole we współpracy z parafią bł. Michała Kozala w Pruszczu Gdańskim odbyły się akcje charytatywne: zbiórka żywności dla potrzebujących oraz Paczuszka dla maluszka. Cieszyły się one niemałym powodzeniem, dając świadectwo otwartości serc członków naszej społeczności szkolnej dla ubogich i matek z dziećmi w potrzebie. Zamieszczamy zdjęcia podsumowujące akcję – dary oczekujące pod szkolną choinką na transport do wdzięcznych nam osób. Niech dobro rozszerza się wokoło! Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Galeria zdjęć do obejrzenia TUTAJ