Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim • +48 58 682 32 13 • sekretariat@zso1.pl

Liceum Ogólnokształcące nr 1 • +48 58 682 36 10 • liceum@zso1.pl

Home 9 Aktualności 9 Wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego
https://uonetplus.vulcan.net.pl/pruszczgdanski/

Wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego

7.11.2022

W dniu 3 listopada w naszej szkole odbyła się debata z udziałem kandydatów do Samorządu Uczniowskiego. Pytania, kandydatom do SU, zadawali obecni członkowie Samorządu Uczniowskiego, publiczność oraz dyrekcja. Trzeba przyznać, że momentami było naprawdę gorąco. Zachęcamy do obejrzenia materiału naszej zieLOna.tv z debaty. Nieodzownym elementem tego rodzaju debat jest też jej odbiór przez słuchaczy, posłuchajcie i zobaczcie co mieli do powiedzenia: https://www.youtube.com/watch?v=hj25lVYprxQ

Wybory do SU odbyły się 4 listopada, frekwencja wyniosła ponad 80 %. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Ostatecznie nowym przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego został Łukasz Chrzanowski z kl. 2A. Do Samorządu Uczniowskiego weszli również: Oliwier Orlik. Jakub Wąsik i Jakub Jaruzel. Gratulujemy i życzymy owocnej pracy

Skip to content