Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim • +48 58 682 32 13 • sekretariat@zso1.pl

Liceum Ogólnokształcące nr 1 • +48 58 682 36 10 • liceum@zso1.pl

Home 9 Aktualności 9 Spotkanie w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece w Pruszczu Gd. z dr. Adamem Flamma – wiedźminologiem
https://uonetplus.vulcan.net.pl/pruszczgdanski/

Spotkanie w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece w Pruszczu Gd. z dr. Adamem Flamma – wiedźminologiem

13.05.2022

Klasa 3c miała dziś przyjemność wziąć udział w spotkaniu organizowanym przez Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Pruszczu Gdańskim z wyjątkową, pełną pasji osobą, jedynym w Polsce wiedźminologiem – doktorem Adamem Flamma.
Pan Adam w niesamowity sposób wprowadził sluchaczy w świat fantasy. Zainspirowani uczniowie zadawali pytania i jednogłośnie stwierdzili opuszczając bibliotekę, że wychodzą z głowami pełnymi przemyśleń nie tylko z zakresu literatury i gier, ale również życia.
Dzisiejszy dzień pozostanie w ich pamięci jako wyjątkowy, wsłuchując się w słowa autora zyskało się przeświadczenie, że podążanie za marzeniami, oddanie sprawie, autentyczność, pasja i ciężka praca mogą stać się kluczem do sukcesu.
Skip to content