Home 9 Aktualności 9 Biwak klas 1 A i 1 C w Łapinie

Biwak klas 1 A i 1 C w Łapinie

3.05.2022

W dniach 27-29.04 br., uczniowie klas 1A i 1C uczestniczyli w wycieczce szkolnej w Ośrodku Wypoczynkowym Dorota-Łapino, k. Kolbud. Uczestnicy wycieczki korzystali z zajęć zorganizowanych przez Fabrykę Przygody, w ramach których odbyło się szereg bardzo ciekawych wydarzeń. Uczniowie podzieleni na trzy grupy wzięli udział m.in. w zajęciach: Park Linowy, pontony, Paintball, Szyfry, Geocaching, Wiatrówki i wiele innych. Uczestnicy wycieczki spędzili tam cudowny czas w obecności świetnych animatorów zajęć, którzy zapewnili im trzy dni niezapomnianych przygód. Bez wątpienia będzie to niezapomniana wycieczka. A wieczorami, po zajęciach młodzież mogła integrować się w domkach pod okiem Naszych szkolnych opiekunów, którzy czuwali nad naszym bezpieczeństwem.

Więcej zdjęć znajdziecie TUTAJ