Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim • +48 58 682 32 13 • sekretariat@zso1.pl

Liceum Ogólnokształcące nr 1 • +48 58 682 36 10 • liceum@zso1.pl

Home 9 Aktualności 9 Spotkanie z pracownikami Akademii Marynarki Wojennej
https://uonetplus.vulcan.net.pl/pruszczgdanski/

Spotkanie z pracownikami Akademii Marynarki Wojennej

26.11.2021

Mieliśmy dziś okazję spotkania się z pracownikami Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni oraz zapoznania się z prezentacją promującą naukę na tej uczelni wyższej. Goście, pracownicy AMW, opowiedzieli nam o Akademii, omówili proponowane kierunki studiów oraz zaprosili nas do siebie.

Z pewnością skorzystamy m.in. z zajęć otwartych i ciekawie zapowiadanych warsztatów, a tymczasem zachęcamy do podjęcia studiów w Akademii Marynarki Wojennej. Warto dodać, że tego rodzaju spotkania wpisują się w realizację przedmiotu bezpieczeństwo publiczne, który jest wykładany w naszym liceum.

Wspólne zdjęcie uczniów z wykąłdowcami AMW na tle plakatu reklamującego uczelnię

Skip to content