Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim • +48 58 682 32 13 • sekretariat@zso1.pl

Liceum Ogólnokształcące nr 1 • +48 58 682 36 10 • liceum@zso1.pl

Home 9 Aktualności 9 Kalendarz adwentowy – konkurs
https://uonetplus.vulcan.net.pl/pruszczgdanski/

Kalendarz adwentowy – konkurs

7.11.2021

Znaną od ponad 100 lat niemiecką tradycją adwentową jest Kalendarz Adwentowy, który ma umilić czas oczekiwania na święta Bożego Narodzenia, dlatego zapraszamy Was do konkursu. Należy wykonać kalendarz adwentowy – technika absolutnie dowolna, podpisać go i przekazać swojemu nauczycielowi języka niemieckiego do 10 grudnia. Będziemy oceniać pomysłowość, kreatywność i wkład pracy. Najciekawsze kalendarze zostaną nagrodzone dodatkowymi punktami z języka niemieckiego (1 miejsce – 5 pkt/0 , 2 miejsce – 4 pkt, 3 miejsce – 3 pkt).

Zachęcamy do wzięcia udziału i liczymy na Waszą kreatywność i oryginalność! 🙂

organizatorzy konkursu:
Monika Strzałkowska i Małgorzata Wyrzykowska

Skip to content