Piknik z okazji Dnia Dziecka

5.06.2021

2 czerwca odbył się z okazji Dnia Dziecka piknik. Miało to miejsce na pruszczańskiej faktorii. Oprócz przygotowanego jedzenia, były też gry planszowe, rozgrywki sportowe oraz pogadanki dotyczące historii naszej okolicy. Młodzież była zadowolona z możliwości przebywania w swoim towarzystwie, luźnej atmosfery oraz wspaniałej pogody. Zdjęcie przedstawia koc, na którym położone są owoce, soki i słodkie zdrowe przekąski.