Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim • +48 58 682 32 13 • sekretariat@zso1.pl

Liceum Ogólnokształcące nr 1 • +48 58 682 36 10 • liceum@zso1.pl

Home 9 Aktualności 9 Zakończenie kolejnych projektów społecznych
https://uonetplus.vulcan.net.pl/pruszczgdanski/

Zakończenie kolejnych projektów społecznych

31.05.2021

Gratulacje, udało się! Obie grupy projektowe, składające się z uczniów kl. 2A, już mogą czuć się spełnione, bowiem zakończyły z dużym sukcesem swoje projekty społeczne prowadzone w ramach olimpiady “Zwolnieni z Teorii”. Grupa “Daj głos” w składzie: Laura, Olga, Natalia, Ala, Ola, Kuba K., Kuba Sz., Kacper, Mateusz zajęła się pomocą bezdomnym zwierzętom oraz wsparciem materialnym schronisk. Z kolei grupa “Zdróweczko”, którą zasilili uczniowie: Łukasz, Klaudia, Rafał, Adrian, Marek, Paweł, Mateusz, Patrycja, Piotr podjęli się szeroko pojętą ekologią. Czekamy teraz na ogólne wyniki klasyfikacji olimpiady!

Zdjęcie przedstawia loga grupy projektowej Zdróweczko i Dajgłos.

Skip to content