Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim • +48 58 682 32 13 • sekretariat@zso1.pl

Liceum Ogólnokształcące nr 1 • +48 58 682 36 10 • liceum@zso1.pl

Home 9 Aktualności 9 Powrót uczniów do szkół
https://uonetplus.vulcan.net.pl/pruszczgdanski/

Powrót uczniów do szkół

12.05.2021

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice naszych Uczniów, już wiemy, że w połowie maja zobaczymy się w naszej szkole z zielonym dachem.

Jesteśmy podekscytowani faktem, że w końcu się z Wami zobaczymy, bo stęskniliśmy się za wspólnym przebywaniem w murach szkoły. Jednocześnie odczuwamy mały niepokój w związku z tym, jak będzie wyglądał powrót na szkolne korytarze po tak długim czasie nieobecności. Wyobrażamy sobie, że macie podobne odczucia.

W związku z tym, aby nam wszystkim ułatwić powrót pod zielony dach, pierwszy dzień w szkole rozpoczniemy godziną wychowawczą. W kolejnych dwóch tygodniach, kiedy będzie obowiązywała nauka w trybie hybrydowym, zapominamy o sprawdzaniu wiedzy, skupimy się na nadrabianiu zaległości we wspólnym przebywaniu w klasie i na korytarzach szkolnych. Teraz priorytetem będzie dla nas dbanie o relacje międzyludzkie i integrację w klasie w trybie offline.

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji naszego powrotu do szkoły zostaną przekazane Wam do końca tego tygodnia na Librusie.

Pozdrawiamy Was serdecznie, do zobaczenia niebawem!
Grono pedagogiczne Liceum

Skip to content