Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim • +48 58 682 32 13 • sekretariat@zso1.pl

Liceum Ogólnokształcące nr 1 • +48 58 682 36 10 • liceum@zso1.pl

Home 9 Aktualności 9 Powrót uczniów do szkół
https://uonetplus.vulcan.net.pl/pruszczgdanski/

Powrót uczniów do szkół

12.05.2021

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice naszych Uczniów, już wiemy, że w połowie maja zobaczymy się w naszej szkole z zielonym dachem.

Jesteśmy podekscytowani faktem, że w końcu się z Wami zobaczymy, bo stęskniliśmy się za wspólnym przebywaniem w murach szkoły. Jednocześnie odczuwamy mały niepokój w związku z tym, jak będzie wyglądał powrót na szkolne korytarze po tak długim czasie nieobecności. Wyobrażamy sobie, że macie podobne odczucia.

W związku z tym, aby nam wszystkim ułatwić powrót pod zielony dach, pierwszy dzień w szkole rozpoczniemy godziną wychowawczą. W kolejnych dwóch tygodniach, kiedy będzie obowiązywała nauka w trybie hybrydowym, zapominamy o sprawdzaniu wiedzy, skupimy się na nadrabianiu zaległości we wspólnym przebywaniu w klasie i na korytarzach szkolnych. Teraz priorytetem będzie dla nas dbanie o relacje międzyludzkie i integrację w klasie w trybie offline.

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji naszego powrotu do szkoły zostaną przekazane Wam do końca tego tygodnia na Librusie.

Pozdrawiamy Was serdecznie, do zobaczenia niebawem!
Grono pedagogiczne Liceum