Komunikat

6.11.2020

Na podstawie komunikatu przekazanego przez Prezesa Rady Ministrów informuję,

że od poniedziałku tj. od dnia 9 listopada 2020 r. do 29 listopada 2020 r. wszyscy uczniowie

ZSO nr 1 przechodzą wyłącznie w tryb nauki na odległość za pośrednictwem Microsoft

Teams, e-dziennika Librus, ZOOM oraz indywidualnych kont mailowych.

 

Lekcje odbywać się będą zgodnie z dotychczasowym planem.

Od poniedziałku, 9 listopada br. szkoła zapewnienia funkcjonowania świetlicy szkolnej

 dla klas I – III w szczególności dla uczniów, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani

w walkę z pandemią COVID-19.

 

W okresie zawieszenia zajęć stacjonarnych szkoła umożliwi uczniom klas ósmych

oraz klas maturalnych konsultacje indywidualne lub w małych grupach do 5 osób.

 

Oddziały przedszkolne wracają do szkoły od 16 listopada.