Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim • +48 58 682 32 13 • sekretariat@zso1.pl

Liceum Ogólnokształcące nr 1 • +48 58 682 36 10 • liceum@zso1.pl

Home 9 Aktualności 9 Turniej w Minecrafta – wyniki 4-dniowych zmagań
https://uonetplus.vulcan.net.pl/pruszczgdanski/

Turniej w Minecrafta – wyniki 4-dniowych zmagań

26.05.2020

Jest nam niezmiernie miło poinformować wszystkich zainteresowanych o wynikach Turnieju w Minecrafta, który rozgrywał się przez cztery dni w poprzednim tygodniu. Cieszył się on dużą popularnością wśród naszych uczniów, widzowie oglądający każdego dnia “relacje na żywo” też dopisali 👏😁
Chyba też się z nami zgodzicie, że najbardziej widowiskową konkurencją było “Budowanie”. Zadaniem było zaprezentowanie naszej szkoły, aż dech zapierają dzieła naszych budowniczych. Zobaczcie sami zaglądając do relacji

A teraz przejdźmy do klasyfikacji 🏆

I miejsce 🥇 – Mateusz Okoniewski kl. 1D

II miejsce 🥈 – Dawid Kurasiński kl. 2A
🥈Jakub Nuż kl. 2A

III miejsce 🥉 – Jakub Kotarski kl. 1A

Gratulujemy sukcesów i dziękujemy wszystkim graczom za udział w turnieju 👏😃😍

Nagrody w postaci kuponów Paysafecard uczniowie otrzymają na zakończenie roku szkolnego, czyli już niebawem… 😁🖥

Dziękujemy uczniom z klasy 2A, a szczególnie Konradowi Niedziela, Aleksowi Gołąbek oraz Patrykowi Kokocińskiemu za przygotowanie serwera oraz nadzór nad przebiegiem turnieju. Dzięki chłopaki… 🥰👏👍 bez Was by się to nie udało… ♥️

Skip to content