Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim • +48 58 682 32 13 • sekretariat@zso1.pl

Liceum Ogólnokształcące nr 1 • +48 58 682 36 10 • liceum@zso1.pl

Home 9 Aktualności 9 Spotkanie z prof. Andrzejem Chwalba
https://uonetplus.vulcan.net.pl/pruszczgdanski/

Spotkanie z prof. Andrzejem Chwalba

9.02.2020

W piątek o godz. 18 uczestniczyliśmy w spotkaniu organizowanym przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Pruszczu Gdańskim z prof. Andrzejem Chwalba – historykiem z Uniwersytetu Jagiellońskiego. Temat rozmowy brzmiał całkiem ciekawie “Co by było gdyby…”. Z wielką uwaga wysłuchaliśmy słów prelegenta, a potem był czas na pytania. Szymon, uczeń kl. 3b, jako jeden z aktywniejszych uczestników spotkania otrzymał książkę od Pana Profesora.

    Skip to content