Home 9 Aktualności 9 Zawody w halowej piłce nożnej

Zawody w halowej piłce nożnej

23.11.2019

W czwartek, 21 listopada w naszej szkole odbyły się zawody w halowej piłce nożnej dla uczniów liceum.
W zawodach udział brały reprezentacje ZSOiO, ZSR w Rusocinie oraz naszej szkoły ZSO nr 1.

Skład naszej reprezentacji:
Jakub Gorwa, Bartosz Guzowski, Dawid Czapiewski, Igor Kopyciński, Jakub Rozenkiewicz, Jakub Zalewski, Maciej Preuss, Przemysław Malanowski, Sebastian Matusz.

A oto rezultaty rozegranych meczów:
ZSOiO vs ZSR – 6:0,
ZSO vs ZSR – 7:1.
ZSO vs ZSOiO – 2:2

Ostatni mecz miał wyłonić zwycięzcę, ale w przypadku remisu wpływ na zdobycie I miejsca miały strzelone wcześniej bramki. Reprezentanci naszego liceum uzyskali w całym turnieju o jedną bramkę więcej niż ZSOiO, co uczyniło nas zwycięzcami.

Gratulacje dla naszych chłopaków za piękną grę i walkę do samego końca.

Na naszym szkolnym kanale zieLOna.TV pojawi się jeszcze video relacja, dlatego zachęcamy do obserwowania!