Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim • +48 58 682 32 13 • sekretariat@zso1.pl

Liceum Ogólnokształcące nr 1 • +48 58 682 36 10 • liceum@zso1.pl

Home 9 Aktualności 9 Wieczór Kina Niemieckiego w naszej szkole
https://uonetplus.vulcan.net.pl/pruszczgdanski/

Wieczór Kina Niemieckiego w naszej szkole

4.11.2019

Zapraszamy wszystkich kinomanów na Wieczór Kina Niemieckiego w naszej szkole 22 listopada w godz. 17.30- 21.00. W programie są 2 filmy niemieckie (z polskimi napisami), a jeden z nich przedstawia genezę utworu: Cierpienia młodego Wertera Johanna Wolfganga Goethe.
Dla uczniów z grup niemieckojęzycznych będzie to dobra okazja do nauki języka, poznania kultury  kraju oraz zdobycia dodatkowych punktów z przedmiotu, gdyż po projekcji filmów dla chętnych  uczestników imprezy będą przygotowane karty z pytaniami do filmów.

Na wieczór filmowy można przynieść ze sobą poduszkę, koc oraz przekąski (najlepiej zdrowe) i herbatę w termosie czy inne napoje.

Zapraszamy też zainteresowanych nauczycieli.

Uwaga!!!
Uczniowie LO zainteresowani udziałem koniecznie zgłaszają wcześniej ten fakt organizatorom i przynoszą zgodę rodziców na piśmie  następującej treści:

“Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka w imprezie szkolnej Wieczór Kina Niemieckiego 22.11. 2019 i zobowiązuję się do odebrania dziecka po zakończeniu imprezy czyli ok. godz. 21.00

Podpis rodziców”

Organizatorzy imprezy: Monika Strzałkowska i Małgorzata Wyrzykowska

Skip to content