Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim • +48 58 682 32 13 • sekretariat@zso1.pl

Liceum Ogólnokształcące nr 1 • +48 58 682 36 10 • liceum@zso1.pl

Home 9 Aktualności 9 Podręczniki dla klas pierwszych
https://uonetplus.vulcan.net.pl/pruszczgdanski/

Podręczniki dla klas pierwszych

19.08.2019

W zakładkach Wykaz podręczników… zamieszczono tytuły podręczników z podziałem na profile klas, zarówno dla uczniów po szkole podstawowej, jak i po gimnazjum. Prosimy o zapoznanie się z tą informacją. W niektórych przypadkach spisy podręczników zostaną podane dopiero we wrześniu, co związane będzie z podziałami na grupy językowe oraz wyborami rozszerzeń.

Co roku, we wrześniu, w naszej szkole odbywa się kiermasz podręczników, podczas którego starsi uczniowie odsprzedają swoje książki młodszym koleżankom i kolegom. W tym roku obowiązywać to będzie tylko uczniów kończących dotychczasowe gimnazja.