Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim • +48 58 682 32 13 • sekretariat@zso1.pl

Liceum Ogólnokształcące nr 1 • +48 58 682 36 10 • liceum@zso1.pl

Home 9 Aktualności 9 Pomorski Dzień Przedsiębiorczości
https://uonetplus.vulcan.net.pl/pruszczgdanski/

Pomorski Dzień Przedsiębiorczości

19.11.2018

14 listopada 2018 r. klasy 2 a i 2 b wzięły udział w Pomorskim Dniu Przedsiębiorczości zorganizowanym przez Uniwersytet Gdański na wydziale Prawa i Administracji.  Wykłady dotyczyły motywacji, samorealizacji oraz przedsiębiorczości.

Jeden z wykładów pt . ” Chcę być kimś – aplikacja życiowego sukcesu ” poprowadził znany wykładowca na Akademii Leona Koźmińskiego – Michał Zawadka, który jest autorem bestsellerowych książek dla dzieci i młodzieży. Wywarł on na grupie niesamowite wrażenie i odznaczył się w umysłach słuchaczy swoim pozytywnym podejściem do życia.

    Skip to content