Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim • +48 58 682 32 13 • sekretariat@zso1.pl

Liceum Ogólnokształcące nr 1 • +48 58 682 36 10 • liceum@zso1.pl

Home 9 Aktualności 9 Wycieczka do Bułgarii
https://uonetplus.vulcan.net.pl/pruszczgdanski/

Wycieczka do Bułgarii

12.06.2018

Jak co roku, uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami udali się na wycieczkę pełną wrażeń do słonecznej Bułgarii. Udało im się odwiedzić piękne miejsca południowo-wschodniej Europy, m.in. Bukareszt, Sybin, Budapeszt oraz Warnę i Neseber. Nie zabrakło również przyjemnych chwil na słonecznej plaży nad Morzem Czarnym w Bułgarii. Najbardziej zaskakującą atrakcją okazało się Delfinarium, gdzie w pokazie sztuczek delfinów brali udział nasi uczniowie. Wspólnie spędzony czas zintegrował uczestników wycieczki podczas wieczornej zabawy dyskotekowej. Niestety, piękne chwile minęły bardzo szybko i z wielką niechęcią, lecz bardzo szczęśliwi i wypoczęci, musieliśmy wrócić do codziennych obowiązków. Zmęczenie i niewyspanie przeminęły, a teraz pozostały wspaniałe wspomnienia oraz oczekiwania na wyjazd w przyszłym roku

    Skip to content