Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim • +48 58 682 32 13 • sekretariat@zso1.pl

Liceum Ogólnokształcące nr 1 • +48 58 682 36 10 • liceum@zso1.pl

Home 9 Aktualności 9 Spotkanie ze Strażą Graniczną na gdańskim lotnisku w Rębiechowie
https://uonetplus.vulcan.net.pl/pruszczgdanski/

Spotkanie ze Strażą Graniczną na gdańskim lotnisku w Rębiechowie

4.04.2018

W środę, 28 marca 2018 r., klasa 1B o profilu humanistycznym z elemenatmi bezpieczeństwa publicznego wzięła udział w spotkaniu z funkcjonariuszami placówki Straży Granicznej znajdującej się na gdańskim lotnisku w Rębiechowie. Uczniowie zapoznali się z służbą funkcjonariuszy granicznych, ich zadaniami oraz obowiązkami. Ciekawostką było wejście do strefy zastrzeżonej oraz przedstawienie zasad kontroli dokumentów oraz bagaży osób przylatujących i wylatujących z Gdańska. Na koniec uczniowie zadawli pytania dotyczące bezpieczeństwa lotów oraz drogi kariery funkcjonariuszy Straży Granicznej.

Opiekunami wycieczki byli nauczyciele naszego liceum: Pani Hanna Jasińska oraz Pan Artur Jendrzejewski.

    Skip to content