Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim • +48 58 682 32 13 • sekretariat@zso1.pl

Liceum Ogólnokształcące nr 1 • +48 58 682 36 10 • liceum@zso1.pl

Home 9 Aktualności 9 “Dzień otwarty” naszego liceum – tak było 🙂
https://uonetplus.vulcan.net.pl/pruszczgdanski/

“Dzień otwarty” naszego liceum – tak było 🙂

22.03.2018

   Dnia 20 marca bieżącego roku odbył się w naszym liceum tzw. Dzień Otwarty. Przygotowywaliśmy się do niego już od dłuższego czasu, dlatego też we wtorek o godz. 9.30 z uśmiechem mogliśmy powitać pierwszych gości, a do godziny 13.30 przewinęło się przez nasze liceum naprawdę spore grono gimnazjalistów z różnych szkół z Pruszcza i okolicy.

    Poza ulotkami z informacją o szkole i planowanych klasach pierwszych czekało na gości wiele atrakcji, które przybliżyć miały obraz Liceum Ogólnokształcącego nr 1 i nas, uczniów i nauczycieli.

Uczniowie pod opieką nauczycieli przygotowali interesujące prezentacje związane z z wiodącymi w różnych klasach przedmiotami. Na zmęczonych pewnie trochę wrażeniami gimnazjalistów i nauczycieli, z którymi przybyli, w sali 13 czekała specjalnie na tę okazję zorganizowana kawiarenka.

     Wszystkie przedsięwzięcia cieszyły się sporym zainteresowaniem gości, którzy pod opieką przewodników, uczniów liceum zwiedzali rozmaite zakątki szkoły, której może w przyszłym roku szkolnym będą uczniami. Serdecznie zapraszamy.

    Skip to content