Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim • +48 58 682 32 13 • sekretariat@zso1.pl

Liceum Ogólnokształcące nr 1 • +48 58 682 36 10 • liceum@zso1.pl

Home 9 Aktualności 9 Sukces uczennicy 1B Magdy Wardy w seminariach astronomicznych w Tczewie
https://uonetplus.vulcan.net.pl/pruszczgdanski/

Sukces uczennicy 1B Magdy Wardy w seminariach astronomicznych w Tczewie

9.03.2018

Magdalena Warda z klasy 1B zdobyła tytuł finalisty w Wojewódzkich Młodzieżowych Seminariach Astronomicznych w Tczewie. Uczennica klasy humanistycznej z elementami bezpieczeństwa publicznego pokazała, że fizyka może być ciekawa dla każdego. Przygotowała prezentację multimedialną i zaprezentowała tematykę dotyczącą “Czarnej dziury”.  Z uwagą została wysłuchana przez jurry i publiczność.

Teraz nasza uczennica będzie reprezentować “Jedynkę” podczas Ogólnopolskiego Młodzieżowego Seminarium Astronomicznego. Gratulujemy sukcesów i życzymy rozwijania własnych pasji. Opiekunem merytorycznym Magdy była Pani vicedyrektor ds. liceum i nauczyciel fizyki Iwona Zielińska.

    Skip to content