Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim • +48 58 682 32 13 • sekretariat@zso1.pl

Liceum Ogólnokształcące nr 1 • +48 58 682 36 10 • liceum@zso1.pl

Home 9 Aktualności 9 Paweł Kusiak laureatem II Konkursu Wiedzy o Morzu !!!
https://uonetplus.vulcan.net.pl/pruszczgdanski/

Paweł Kusiak laureatem II Konkursu Wiedzy o Morzu !!!

30.04.2022

W ostatni czwartek kwietnia w Gdańsku odbył się finał Konkursu Wiedzy o Morzu. Do finału dotarło 9 uczniów szkół średnich z trzech pomorskich województw. Najlepszym okazał się uczeń 3 klasy naszego liceum Paweł Kusiak, który pokonał w trzech etapach uczniów szkół średnich z całego Pomorza. Wśród wielu nagród dla laureata jest rejs po Bałtyku żaglowcem Generał Zaruski !!!
Bardzo się cieszymy i serdecznie gratulujemy Pawłowi oraz opiekunowi Pani Katarzynie Rutkowskiej nauczycielce geografii.
Skip to content