Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim • +48 58 682 32 13 • sekretariat@zso1.pl

Liceum Ogólnokształcące nr 1 • +48 58 682 36 10 • liceum@zso1.pl

Home 9 Aktualności 9 Multimedialny przewodnik po Pruszczu Gdańskim – nasz projekt
https://uonetplus.vulcan.net.pl/pruszczgdanski/

Multimedialny przewodnik po Pruszczu Gdańskim – nasz projekt

31.08.2020

Chcielibyśmy poinformować, że w ramach ogólnopolskiego Konkursu Projektów prowadzonego przez Akademię Nowoczesnego Patriotyzmu, grupa uczniów z klasy pierwszej, a już od jutra 2A naszego liceum wraz z opiekunem wykonała Multimedialny Przewodnik po Pruszczu Gdańskim. Jest on dostępny w Internecie pod adresem:

www.gdziewpruszczu.pl

Nasz produkt opiera się na mapie Pruszcza Gd. z zaznaczonymi, naszym zdaniem, ciekawymi i ważnymi miejscami. Pogrupowane zostały one w kategorie, które będziemy uaktualniać i rozbudowywać. Po wybraniu odpowiedniego symbolu, na mapie otworzy się okienko z informacją o danym miejscu, zdjęciem oraz adresem strony internetowej. Ma to pozwolić turystom, ale też mieszkańcom szybkie odnalezienie poszukiwanego lub potrzebnego miejsca w danej lokalizacji.

Warto jeszcze wspomnieć, że przewodnik będziemy rozbudowywać: dopisywać więcej informacji, zamieszczać kolejne linki itd. Gdyby pojawiły się jakieś podpowiedzi z Państwa strony, to prosimy o zamieszczanie w komentarzach, z wszystkimi się zapoznamy.

Na koniec jeszcze tylko dodamy, że wsparcia technicznego udzieliła nam firma “Spectrum IT” reprezentowana przez Pana Grzegorza Jedynaka 😀