Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim • +48 58 682 32 13 • sekretariat@zso1.pl

Liceum Ogólnokształcące nr 1 • +48 58 682 36 10 • liceum@zso1.pl

Home 9 Aktualności 9 Stan wojenny we wspomnieniach pracowników ZSO nr 1 w Pruszczu Gd.
https://uonetplus.vulcan.net.pl/pruszczgdanski/

Stan wojenny we wspomnieniach pracowników ZSO nr 1 w Pruszczu Gd.

13.12.2019

Dzisiaj obchodzimy 38 rocznicę wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Z tej też okazji pracownicy naszej szkoły postanowili podzielić się własnymi wspomnieniami z lat 1981-1983. Każda z tych historii jest inna, arcyciekawa i jakże przejmująca… Zobaczcie materiał naszej szkolnej telewizji zieLOna.TV

W materiale wystąpili: Pan Andrzej Dziekan – nauczyciel historii; Pani Hanna Ziółkowska – nauczyciel języka polskiego; Pani Iwona Bawor – nauczyciel historii; Pani Ewa Betscher – pedagog szkolny; Pan Jarosław Karnath – dyrektor szkoły; Pani Irena Łepkowska – vicedyrektor szkoły ds. SP i nauczyciel chemii; Pani Iwona Zielińska – vicedyrektor ds. liceum i nauczyciel fizyki; Pan Wacław Chmurzyński – pracownik portierni na hali sportowej; Pani Alina Wierzbicka – nauczyciel bibliotekarz; Pani Alina Chmielecka – nauczyciel matematyki; Pan Maciej Michałowski – nauczyciel języka angielskiego.

Skip to content